Karalama Defteri

Charismax

Back'in Zeka
Yanıt: Karalama Defteri

kabze farazi poligon pranga
bayrak silah kuran holigonca
goy goy toy toy bide lolipop
bakkal amca yaz vercem

R

Rima

Guest

Soytarılık meslek olsaydı eminim mesleğinin erbabı olurdun.

R

Rima

Guest

O kadar çirkinsiniz ki; yüzünüzü aşmış bu çirkinliğiniz ruhunuza kadar yansımış. Yalan hayatlarınız gibi herşeyin yalan olabileceğini düşünecek kadar alçaklaşmışsınız. Güzel bir söz vardır. Her zaman kendime hayat felsesi edindiğim. "Kırdığınız yerden kırılacaksınız!" Her zaman herkesin yaşattığını yaşadığını düşünmüşümdür. Nitekim; bir çok kez de şahit oldum buna. Kimse hesabını vermeden gitmiyor bu dünyadan.

Dostluk kavramından bir haber insanların dostluk konusunda ne naralar attığını gördüm. Hepsi kendi pisliğinin içinde elbette birgün daha diplere, en diplere batacağından şüphem yok. Hayıflanmak benim karakterime ters bir durum lakin; bazılarının yaşadığı her kötü hadise aslında biraz da hak ettikleri için yaşadıkları kanısındayım. Bu durumunu kullanarak acındırma duygularının ağır basması da cabası tabii. Etrafındaki insanların kendilerine acımaları hoşuna giden mahlukatlar (insan diyemeyeceğim bunlara) her zaman kendilerini hak ettikleri yerde yani ayaklar altında göreceklerdir.

Bu tarz yazılar yazmak aslında hiç huyum değildir. Birilerine gönderme yapmaktan hoşlanmıyorum hayatımda özel bir yeri yoksa. Boş insan kişi ile uğraşıyor durumuna şahit oluyorum. E bazen hak edene hakkını vermek gerekiyor. Aptalsınız belki bu kabul edilebilir ama nankörlüğünüzün bir kabulü olmaması gerekir düşüncesindeyim. Hayvanlar bile daha sadıkken sizin bu sadakatsizliğinizden midem bulanıyor. O kadar aciz, o kadar zavallısınız ki; bu şekilde davranarak hayalini kurduğunuz bazı şeylere ulaşıyorsunuz. Çünkü ciddi manada artık acıyorum...

Tek kazancınız da bu zaten. Gelin madalya verelim!

Hesna

Active Member

Olduğundan çok daha farklı bi bayram geçirdiğim kesin
Herkes daha bir zengin
Herkes daha bir ukala
Herkes daha bir kurnaz

Herkes daha bir değişik

R

Rima

Guest

Öyle şanslı olur ki bazıları, hiç bir şey yapmazlar ama yine de el üstünde tutulurlar. Bizim ise yapmadığımız fedakarlık kalmıyor yine yarım kalmaktan kurtulamıyoruz...

R

Rima

Guest

Honki ponki toni nok
Çalona bimbo bori rok
Muşi muşi hubobo kozi zok
Çiki çiki şayne tiki tak tok

Lareina

Kanatlarım var ruhumda.

Hayat aynı gökteki gibi uçuyor anılar
Beni aynı eskisi gibi deli sanıyorlar

R

Rima

Guest

Herşey dışarıdan görüldüğü gibi olsaydı, deniz suyu da mavi olurdu...

Lareina

Kanatlarım var ruhumda.

Öfkelisindir, kırgınsındır, bitkinsindir ama sessiz kalırsın. Sonra elin yanlışlıkla bir şeye takılır, bir şeyler kırılır, bağırırsın. Büyük şeyleri içinde bastırdığın için, küçük şeylere tahammül edemez noktaya gelirsin.

R

Rima

Guest

"Ben belki sabırsız, inatçı, agresif biri olabilirim. Hatalar yapabilir, kontrol dışına çıkıyor olabilirim ve bazen benimle uğraşmak zor da olabilir. Ama siz beni en kötü zamanımda idare edemiyorsanız, en iyi zamanımda beni hak etmiyorsunuz demektir"

R

Rima

Guest

Siz bir kadına önce kaçıncı hüzünde olduğunu sorun!

Bahtiyar

Active Member

Bir hayal kuracaksin kirpiklerin donacak...tam da o gun hayat yanaklarima dolacak.

R

Rima

Guest

Fırtınalarda yolunu kaybeden gemi misali,
Rotasız ve pusulasız kalmışken yüreğim;
Ve hoyratça savrulurken bir limandan bir limana,
Teslim olmuşken kaderine,
Apansız sana rastladım o limanda.
Sen benim adını koyamadığımdın
Senin adın kavuşmak olsun...

Lareina

Kanatlarım var ruhumda.

Yaş ilerledikçe insanlarla değil doğayla iç içe olmayı çok seviyorum. Yeşil ya da denize bakan yerler görünce kendimi çok dinlenmiş hissediyorum. Doğa müthiş bir şey.