My life My world - Breezes from me - O iş biraz karışık

Charismax

Back'in Zeka
Yanıt: My life My world - Breezes from me - O iş biraz karışık

Geceme güneş isteseydim.. uyur gündüzü beklerdim.. sen güneş gibi doğma... dolunay ol doğ üzerime.. karanlığın en güzel parlaklığıdır o "

Charismax

Back'in Zeka

Depresif' olduğum zaman mizah arama' can yakıcı kelamlarımla tanışırsın .. her dudak namemde gerçek payıma usül giydiririm... o' an tam ben benim' bendeki sen' senin gerçek yüzün olur' anlatırım dinlersen...

Charismax

Back'in Zeka

2020'de iflas eden istanbul bilişim ile şuanki istanbul bilişim ne alaka ? birisi özel sektörün firma yani.. birisi devlet karakol polis işleri... siz neden benimle iddalaşıyorsunuz durmadan.. ? benim kendi oturduğum koltuğa o o koltukta oturan sen değilsin aslında deme biçimini hangi kafanın içinde olmayanıyla söylüyorsunuz ? abi siz hayal dünyamki o salak gurabalar mısınız ?

Charismax

Back'in Zeka

amaç'larıma ulaşırken

sol tarafta ezilenler
sağ tarafta yeşerenler vardır.

sağımda kalıyorsan ben amaçlarıma ulaşmak için yaptığım çatıların altına seni almışımdır.. o hep senindir artık o çatı cennet sana aittir... amacıma yol almışımdır geri dönmeyeceğim için problem yok senin için..

sol tarafımsa ezilenlerdir amaç'larıma ulaşırken ezdiklerim tarafıdır.. onlar için üzgünüm.. kaldırmak için geriye dönmem amaç'larıma odaklanmışımdır..

yani demem o ki.. yapacaklarımı boşver yapacaklarım uğruna solumu ezdim sağımı yeşerttim.. sen o anki duruma bak..

ne diyordu gavurun tohumu ? Carpe diem ' yaşa gitsin sağ' isen öldün gittin sol' isen ..

Fatih Artan

Charismax

Back'in Zeka

sosyal medyada büyük harfle konuşanlar
sokaklarda küçük harfle susanlar

Charismax

Back'in Zeka

yarın iş çok kendi işim haricinde yine kodlama var.. çok tembelleştim çok ... belki makineye geçince bir kaç hack yapar kendime gelirim.. imzamdaki operasyon müziğini boşuna koymadım .. ayyılldızın operasyonlarda kullandığı parça... belki videoda çekerim lan... ama adımın charismax olduğunu düşünmüyorsunuzdur inşaallah :pc:
yarın öğlen saatlerinde vatan caddesi üzerindeki fatih polis karakoluna uğrayın beni sorun.. size tantuni ısmarlarım söz.. hani öptüm seda sayan gibi