My life My world - Breezes from me - O iş biraz karışık

Charismax

Back'in Zeka
Fark, birileri farklı olmaya çalışırken, kendin olmaktır hayatta. Bil ki seçici olmamak, geçici olmaya mahkum kalmaktır aslında. - Paul Auster

Charismax

Back'in Zeka
Yanıt: My life My world - Breezes from me - O iş biraz karışık

İstanbul bilişimden nefret ediyorum.. boşa gidip donanım kodlaması yapıyorum.. başarısofttan özür diliyorum.. ama 2008'den bu yana beni marka yüzünüz gibi kullanmanız hoşuma gitmiyor.. Parasıyla desenizde.. ben zevk almıyorum .. zevk almadığım iş'de bana gelmiyor.. yakında yollarımızı ayırıcaz sizinle ... Çinden getirdiğiniz ekran kartlarına genues kodlaması girdiriyorsunuz artık herşey robotlaştı sanal zeka var .. bizi eski memurların defter tutma zamanındaki katipler gibi kullanıyorsunuz.. :pc: size mecbur değilim rahatlığınızdan ve peşin ödemelerinizden dolayı sizinleyim... yakın'da bitiricem.. daha bunu size söyleyemedim iyiliklerinizi gördüğüm için.. ama diyeceğim artık.. :hmm: devlet sırrı gibi yaymayın demenizde ayrı irilite olmamı ifrit kesilmeme neden oluyor .. :kop: ben ukala herifimdir o yüzden kralda benim padişah'da görceksiniz siz :haha:

Charismax

Back'in Zeka

1 senedir sesimi çıkaramadığım paylaşım forumları artık beni bunaltmaya başladı... yogun aktif olma sebebim tamamen sinirsel ruhsal sıkıntıdan ve uğraştan dolayı... ben bir rap albüm yaptım yapıcam ve yapmayada devam ediyorum.... bugüne kadar hiç bir manada gerçek sözlerimi paylaşmadım yazmadım forumlara... eskisi gibi forum rapçisi olmamak adına.. ve beklentileri düşürmek içinde bir iki çıplak ses attım.. ileride forumda yaptıklarım beni bulmasın diye.. anlaştığımız basemode şirketi kendi şartlarına uymadı ankaraya davet edildim gitmedim... klip çekimi istemedim zorlandım.. kendi parçalarıma kendim alışmadan beğenmeden klip çekilmesi içime sinmiyor.. neticede rap bu kafiye ve cümle devriğinden oluşan manalı sözler giderli atarlı sözler.. sesin bir önemi yok görsel katalım dedik.. ama sanırım basemode üzülerek söylemeliyimki bizim üstümüze düşmüyor düşmüycek'de... aptal olmadığımı daha önce kanıtlamıştım... underground yürümeyi düşünüyorum.. çünkü edeceğim çok küfür var ve mahkemelik olmamak adına illegalliğim burada işe yarayacak.. çok hafife alındığımın farkındayım ama piyasanın yeni çıkanları hariç çıktığımda tanıyacaktır beni...

Charismax

Back'in Zeka

bugüne kadar kimselere yalan söylemedim... bir sallama gibi pembe yalanlarımda olmadı.. insanları anlamak'ta çok zorlanıyorum... ben doğrucu davut değilim lakin birazda olsa anlayış sahibi insanlarla bir araya gelmek istiyorum... paylaşım forumlarını sevmeme sebebim entrikasal olaylar.. ve benim argo olup olmadığım biri gibi göstermesine olanak sağlayan kibar yazılarım yazıtlarım... evet ağzım bozuk değil kibar adamım ama cümle sonlarında koyduğum noktaların yerinde farklı kelimelerimde oluyor genelde... GENELDE oluyor her zaman değil bu... birde bana gizliden yapılan sataşmalar .. heleki şu xenforo tabanlı sitelerin üyeleri webmaster'da takılan ağır abi bilgili bilim adamı tipli siması olmayan sanal kişiliklerin bana gider yapması gizliden gizliye...
benim olayım vbulletin xenforo joomla blog cms sprictlerin kullanımı panelleri değil.. onların birebir alt yapısının kodlanmasındaki satır div cv'leri... yani kusura bakmayında .. kullandığınız hazır kodlar bizim bakırköy bilişim ofisinden çıkma piyasaya ve daynex ticaretinde yayınını yaptığı uluslar arası code transfer limitet şirketinin piyasa ve dünyayla paylaştığı kodlar... aslında bizler bu topluluğun en küçük bireyleriyiz... siz bizim kodladığımız panellerin koder'lerisiniz coders'ciklerisiniz... şöyle düşünmeniz lazım.. sayıları bulan bir mucit var .. ama çarpım tablosunu siz geliştiriyorsunuz bunun gibi birşey... bendeki terim bilmezliği buradan geliyor... siz div satırlarını html php olarak isimlendirirsiniz onun alt yapıdaki isimi uygulamasal dilce c c1 c2 c+ c++ c* c# şeklindedir bizde.. bizde dememdeki olayda çok bilgili görünmek için değil... bizim kendi kullandığımız dildir bu... :pc: önemli bir şahsiyetmiyim ? hayır ama bunları açıklamak zorunda bırakıyorsunuz beni... yapmayın.. bu günlük benim derdimi anlar size değil kendi kendime konuşuyorum... :haha: hani yaz tatillerinde aileniz sizi işe sokar... bir ustanın yanına girersiniz... bir iş yaparsınız .. ustanıza merak ettiğiniz birşeyi sorarsınız ustanız size cevap vermez... bir pişme süreniz vardır.. veya öğrenmemen gerekiyordur dönemsel işçisindir.. veya ustanız işi öğretmek değil senin sorunları görmeni ona söylemeni sorunu kendisinin halletmesini istiyordur... benim durumumda böyle .. direk bildiğimden değil.. sorma yardımı iste olayı anlat yardım mı istedin ? bırak bana yapayım sana.. ama sorma nasıl deme bana nasıl diye birşey yok.. :) uff yazarken sıkıldım günlük sen bayılmadınmı daha ya .. neyse sonra kesik kesik ordan burdan samimice atarım ben sana ...

Charismax

Back'in Zeka

kulaklığım kırıldı sinirim hala bozuk... sen nasıl kırılırsın bilader nasıl beni yarı yolda koyarsın sen kimsin lan..

Charismax

Back'in Zeka

bu bitane birisi var hatta birileri galiba.. bir yerlerden bana laf vurduruyor ama fena bozucam aslında'da kaale alıp takip etmek istemiyorum.. benimle alıp veremediğiniz nedir gerçekten anlamıyorum.. ulan ben webmaster değilim ... developer değilim.... coder değilim... yani aklınıza ne geliyorsa ben o değilim ! .. sadece sizin vasıflarını bildiğiniz işlerden anlıyorum yani benim bir ismim unvanım yok... he bak ben hacker'da değilim... bu bu değilim dediklerime isim vermiyorum.. millet kendileri yakıştırıyor.. bir tema editlemek veya bir sistemi kurmak ayarlamak .. ne coderlik ne hacker'lık nede başka birişeydir... evet hakim olduğum bazı alanlar var .. bu alanlarda sizin gölgeniz bile gezmiyordur... bakın küçümsemek için demiyorum donanım kodlamasını belkide ilk defa benden duyuyor bile olabilirsiniz... var bişilerim ama o sizin bildiğiniz bişiler değil... o yüzden benimle yarışmak gibi saçma sapan şeylere girmeyin.. hele laf hiç vurdurmayın.. gelin sorun.. ne öğrenmek istiyorsunuz özelden sorun trübünde sevmiyorum ben.. ama sen trübün oynamak istersen.. en iyi cambazda benimdir kusura bakmıycaksın... :blink:

ya bakın forumlarda entrikalar olur .. güzelde olur güzelde olmaya bilir yerine göre zevk eğlence meselesi.. ama ben sana DOKUNMUYORSAM sende bana DOKUNMAYACAKSIN neden biliyormusun... üzülerek söylüyorum... ben galip sarhoşluğunu çok yaşıyorum.. yapma bunu kendine.. ezerim abi.. kusura bakma..

Charismax

Back'in Zeka

sülanele lisanslarsın artık... içimden lirik yazmak geldi.. günlerden retro :çiçek: