Yarışma önerileri

eLfida

~Ponçik Hanım~
Yönetici
Forumda olmasını istediğiniz yarışmaları bu başlık altından önerebilirsiniz.​

Charismax

Back'in Zeka
Yanıt: Yarışma önerileri

Yarışmayı öneren düzenlemiyecekse birden fazla alternatifli farklı farklı hatta yeni şeyler bulup tavsiyeler verebiliriz...

Charismax

Back'in Zeka

Burada bayan olarak baya grafiker arkadaşlarımız var .. dışarıdan'da katılımlar olur belki farklı sitelerden..

tavsiye :

Forum oyunları gibi değil ama..

En iyi grafiker çalışması .. mesela profil kapak resimi.. ( örnek olarak diyorum )
mesela forumirc en iyi imza çalışması gibi görsel grafikli yarışmalar düzenlene bilir.. biraz meşakatli biliyorum ' örnekleri çok çok geçmiş dönemlerde vardır.. belki hatırlayanlarda bulunduğu ortamları bir düşünürse çıkabilir..

Amaç grafikerleri yarıştırmak değil... çalışma bazında bir kategorilendirmek' yapmak' yani düşünüle bilir..

2. tavsiye Örnek

Blog vardır kişisel wordpress vardır yada ne bileyim siten vardır forum sitesi olarak değil.. irc sunucu bakın ben anlamıyorum mesela burda paylaşılıyor sohbet alanları bunların teması görseli.. vatandaş gelir yarışma şartları vardır o şartlara uyar üyeler oylar .. şunun görseli iyi güzel gibi olabilir..

bu forumirc.com bana çok globalımsı bir site olarak geliyor mümkündür yani tek çatı altında bir çok kullancıyı barındıra bilir yarşmalar hoş olabilir.. uzun vadeli düşünülmesi gereken şeyler tabi bu tavsiyeler.. hemen olacak şeyler değil..

3 . en güzel resim çekimi doğa olur ne bileyim fotograf yarışması olur.. yönetim belki kazanana bir rank verir kazanan diye ama öyle herkese verilipte devamlı duran değil madalya gibi bişiler..

çok fikrim varda.. buranın comsept'tini ilerleyen zamanlarda daha iyi anlıycam..

fikir sadece tavsiye yada işte nasıl anlarsanız..

bana bir fikir verin olmayacağını bilsemde canımı vereyim mantığındayım ben ondan :)

Kerem

New Member

Fotoğraf yarışmaları keyifli oluyor, bir süre önce bir forumda denk geldim, konulu fotoğraf yarışmaları açılmış ve keyiflide olmuş.

R

Rima

Guest

Fotoğraf yarışmaları keyifli oluyor, bir süre önce bir forumda denk geldim, konulu fotoğraf yarışmaları açılmış ve keyiflide olmuş.

Hangi forumda gördüğünü tahmin edebiliyorum.
Bunu gerçi bir çok forumda yaptılar ama eminim bunu göz önünde bulundurmayacak cin fikirli insanlar "bizden çaldılar" gibi söylenti çıkaracaklardır. :)
Öneri için teşekkürler :)

Kerem

New Member

Hangi forumda gördüğünü tahmin edebiliyorum.
Bunu gerçi bir çok forumda yaptılar ama eminim bunu göz önünde bulundurmayacak cin fikirli insanlar "bizden çaldılar" gibi söylenti çıkaracaklardır. :)
Öneri için teşekkürler :)

Bence aynı yerden bahsetmiyoruz ama tabi bilmem :)