Football Manager 2021 Mobile İncelemesi

Dea Dia

New Member
football-manager-2021-mobile-incelemesi-810x417.jpg

Ülkemizde de oldukça ilgi gören Football Manager 2021 mobile incelemesi ile yeni oyunların heyecanını, yeniliklerini ve sorulan soruları meraklıları için açıklayıcı hale getiriyor. Daha önceleri Sport Interactive adını taşıyan oyunun adının yenilenmesinin ardından son olarak yeni oyunu ile bilgisayarlara konuk olmaya başladı.

Oyun kullanıma sunulmadan önce playstore aracılığı ile ön satışa açılmış olduğundan daha erken oynanması ve yeniliklerinin görülmesi mümkün oldu. İOS ve Android kullanıcılarına uyumlu şekilde yayınlandı. Daha güçlü ve hızlı oyun tecrübesi sunan ve yenilikleri bulunan oyunun 3 farklı ülkede oynanabilir olması da dikkat çeken özellikler arasında yer aldı. 1.4 GB boyutunda ve uygun rakamla satışa sunuldu.

Yenilikler ve Yeni Ülkeler

Oyunun ana temasını bilenler için temelde takımın kurulması ile oyuna başlanıyor. Akıllı seçimlerle oyuna başlayan ve oyuncularını seçen kullanıcı kiralık oyuncu seçimlerinde de bulunabiliyor. Kupa için gerekli olan taktikleri kurulumlarla sağlayabiliyorsunuz. Maç öncesi hazırlıkları da izleyerek oyunu yeni ülkelerde oynamanın keyfini yaşayabiliyorsunuz. Bunlara:

Meksika,
Arjantin,
Kanada da eklendiğinde oynanabilinir ülke sayısı 24, lig ise 60 tane oluyor.

Football manager 2021 mobil incelemesi en çok yeni ülkelerin eklenmesi ile yenilenen heyecanları konu ediniyor.

Taktiksel Farklar
Tam lisanslı şekilde eklenen ligler ve ülkeler sayesinde taktik şablonlarında yenilenmeler de göze çarpıyor. Yeni oyuncuların özellikleri, duran top seçeneklerinde yaşanan iyileştirmeler daha iyi sonuç almak adına yardımcı oluyor. Yenilenen takım dinamikleri ve buna bağlı sistemler sayesinde oyuncularınızla etkileşimde bulunmanız da yeni eklenenler arasında bulunuyor. Football manager 2021 mobil incelemesi birçok kullanıcı tarafından oldukça başarılı yorumlanıyor.

Uyumluluk Değerleri
Mobil sürüm olması akıllara tablet veya diğer araçlarla olan uyumluluk durumunu da akıllara getiriyor. İOS işletim sistemi olanlar için 9.0 ve daha üst sürümü olanların kurulum ve oyunu oynamada sorun çıkarmadıkları biliniyor. İpone, İpad ve İpod touch sahibi olanların kullanımı mümkıündür. İşletim sistemi Android olanlar için ise 4.4 ve üzerinde sürüm olması isteniyor. Çözünürlüğü de yüksek bir oyun olmasından dolayı 800*480 piksel ekran keyfi veren modellerde çalışabiliyor. Genel anlamda işletim sistemi uyumluluğu göze çarpıyor.

Fiyatlandırması
Oyunun yenilenen özellikleri kadar maliyeti de oyuncuların merak ettikleri konuların başında geliyor. Oyun ön sipariş döneminde daha uygun rakamlarla satılmış olsa da şuan aktif şekilde ortalama 79.99 TL üzerinden satışı yapılıyor. Maliyet ve özellik kıyaslaması da makul duruyor.

Alıntı

fatal

Active Member
Yanıt: Football Manager 2021 Mobile İncelemesi

Her sene yenilik adı altında aynı şeyleri çıkarıp duruyorlar maalesef.

FM 2020'yi hem mobilde, hem pc'de satın almıştım, 2021 almayacağım..