Sol'umu kaybettim, Sağ olun...

• Konbuyu başlatan Rima
  • Başlangıç tarihi
R

Rima

Guest
Birileri koşar durmaksızın, birilerinin ise yoktur yürümeye mecali. Yaşanır hayat birilerince ama bir yandan sanki hiç yaşanmamıştır bazı soluklar. Gidenleri izlemek kalır bazı vakitler ve o an bilirsin ki; durmuştur duvarında asılı tüm saatler.

Çabaya ulaşabikmekten öte bir çırpınıştır kimileri ama anlamaz hiç biri faydasızlığı. Sonra akşam olur ve herkes döner evine ama hanesi yoktur bazı akşamların. Sinsi bir siyah kuşatırken evreni, gün de nakliyesini yapacaktır yaşanamamışlıkların.

Öğrendim ki; adetten dolarmış bütün komşu tabakları ve sanki bir alacağın tahsili gibi tüm 'teşekkürler.' Boş değil dolu dolu vermek gerek dedim içimden ve tüm o "boşver" diyenlere buradan saygı, selam ve hürmetler…

Samimi değil içimde bana arta kalan hiçbir geçmiş. An dediğin ise hep bir inkar hep bir zarar. Bu durumda yarına da inanmayacak içimde kendi kendime tükettiğim pek çok ben. Dünya ben sustuğumda konuşacaksa eğer durma! Sol baştan say! Kaybettiğim tüm sollar sağ olsun…

Bazen isimsiz olmak arınmak gibidir yükünden sebep olduğu bütün ağrılara. Birileri taşır birilerini, kimseye takati yokken birilerinin. Dışıma sustum bende öyle amansız ve içim pek içli içine.