Normal Fiyatı 57 TL Olan Oyun, GOG'da Ücretsiz Oldu

Dea Dia

New Member
Normal Fiyatı 57 TL Olan Oyun, GOG'da Ücretsiz Oldu

GOG, Steam'deki normal fiyatı 57 TL olan Hellpoint isimli bir oyunu kısa süreliğine ücretsiz yaptı. Bilim kurgu, aksiyon, RPG ile korku ve gerilimi birleştiren oyun, sahip olduğu hikaye ve oynanış mekanikleriyle de oyuncuların beğenisini kazanmış durumda.

Zaman zaman düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile haberlerimize konu olmayı başaran GOG, saatler sürecek bir kampanya başlattığını açıklattı. Platform tarafından yapılan açıklamalara göre oyuncular, GOG'un başlattığı kampanya kapsamında Steam fiyatı 57 TL olan "Hellpoint" isimli oyuna ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Aksiyon dolu bir yapım olarak karşımıza çıkan Hellpoint, özellikle de korku gerilim türünü seven oyuncuların beğenecekleri türden bir oyun. Genellikle karanlık bir ortamda geçen oyunda, karşınıza çıkan mesajları takip ederken, bu süreçte denk geldiğiniz bütün yaratıkları öldürmeniz gerekiyor. Oyunun bir uzay istasyonunda geçtiğini söylersek, Hellpoint'te kimi zaman iğrenç görünümlere sahip olan yaratıkları bile öldürmeniz gerektiğini rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Hellpoint, tek ya da çok oyunculu oynanabiliyor

698f58dcdcb0fd7df0d52b57cd1dfcbcc5dde1ba.jpeg


Bilim kurgu, aksiyon, korku ve gerilim ile RPG'yi bir araya getiren Hellpoint, tek ya da çok oyunculu olarak oynanabiliyor. Oyunun Steam'deki sayfasında yer alan oyuncu yorumlarına baktığımızda ise Hellpoint'in "Çoğunlukla Olumlu" olarak etiketlendiğini görüyoruz. Pek çok oyuncu, Hellpoint'in Dark Souls ve Dead Space'e benzediğini ifade ediyor.

Hellpoint'in sistem gereksinimlerine baktığımızda, pek çok oyuncunun yüzünün güleceğini söyleyebiliriz. Zira 3.0 GHz ve üzerinde çalışan 4 çekirdekli bir işlemci, NVIDIA GeForce GTX 1050 ekran kartı, 6 GB RAM ve 6 GB de depolama alanı gibi sistem özellikleri, bu oyunu en yüksek ayarlarda oynamanıza imkan tanıyor. Peki GOG'da 47 saat boyunca ücretsiz hale gelen bu oyuna nasıl sahip olacaksınız?

Hellpoin'e ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

GOG.com'a gidin ve kendinize bir hesap oluşturun. Hesabınız varsa giriş yapın.

Açılan sayfanın ortalarında yer alan Hellpoint oyununun üzerine gelerek 'Yes, and Claim the game' tuşuna tıklayın.

Oyun doğrudan GOG kütüphanenize eklenecektir.

webtekno
 
Üst