Kerem

Charismax

Back'in Zeka
Farklı forumlarda oluşunu farketmediğim bir abim... ben genelde abim abi kardeşim lafını çok kullanırım bunun yaş ile alakası yok ... onu başta bir belirteyim... çünkü her abi çekişimde benden ufak delikanlı genç arkadaşlar cesaret hapı falan yutmuş gibi konuşuyor benimle... kerem abimiz abimdir..

kendisini kendi forumumda bir doğum günü konusuyla tanıdım.. reklamcı sanmıştım.. hiç katılımı olmayan değişik bir niki vardı:D es kaza doğum gününü kutlayınca meğersem forumlarda olan sessiz bir abimizmiş.. öyle tanıştık..

kendisi asker eğitimli ahlaka ve disipline sahip olduğu için fazla açmıycam özelliklerini... şöyle yüzünden bir süpürelim kendisini...

efendi çok efendi birisi
kız babası olduğunu zaten belirtiyor .. çok iyi bir aile babası reisi..
sinirli halini görmedim çok kibar .. ama öncelik efendiliği geldi bende...
sitesi yok biliyorkende aynıydık tanıştığımızda var biliyorkende... şimdi üye olup umursanmayanlar sitesi olduktan sonra değerliymiş gibi hissettiriliyor... bu öyle birşey değil..
bu abimiz smf tutkunu uğraş için buralarda..

eLfida

~Ponçik Hanım~
Yönetici
Yanıt: Kerem

Kerem beyi bende burda tanıdım. Şahsen değil tabi ama gözlemdeğim kadarıyla çok saygın bir bey. Saygılı, efendi, ileri görüşlü ve yenilikçi bir kişi. İyi ki burda ^^

Kerem

New Member

Sözlük konusu için teşşekkür ederim. Çok fazla konuşup, yazmayı sevmiyorum, yukarda da belirtmişsin zaten :D Belki yaptığım işin bana kattıkları, belkide kendi karakterim ama çok izleyip, az konuşmayı seviyorum. Her zaman sölediğim gibi iyi görünüyor olmam aslında seninde iyi niyetli olmandan. Uzun vadeli bir arkadaşlığımız olmasada güzel ve çıkar ilişkisi olmayan bir arkadaşlığımız oldu. Umarım kalıcı bir arkadaşlığımız olur. :çiçek:

Dea Dia

New Member

Yarım hemşehrim.:)
Duruşu, kişiliği ve mesleğinden dolayı saygı duyduğum ve sevdiğim biri benim için..

Hesna

Active Member

Çoğu kez nickini farklı platformlarda gördüğüm -bir başkası değilse tabi- hiç de sohbetim olmayan biri sanırım
ya da oldu mu bilemiyorum tam hatırlayamadım
Oldukça sakin ve kendi halinde
Hep burada var olması dileğiyle

Kerem

New Member

Genelde KeReM ya da KeReM @ kullanıcı adını kullanıyorum. Başka forumlarda karşılaşmış olmamız ihtimal bende sizi hatırlıyorum aslında ama hiç konuşmamız olmadı sanırım.