ForumIRC Tema Seçenekleri

Regex

Administrator
Forumda kullanıma açık iki ana tema bulunmaktadır ve her zaman bu iki temayı kullanabileceksiniz. Birbirinden ayırt etmeksizin, iki tema da geliştirilmeye devam edilecektir.

Modern Tema
ForumIRC'nin ana temasıdır. Responsive ve mobil uyumlu olduğu için hem Google hem kullanıcı deneyimini maksimum düzeyde tutmak, erişilebilirliği ve kullanılabilirliği artırmak adına ana temadır. @Cry tarafından geliştirilmektedir. Herhangi bir sayfadan modern temaya geçmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Default Tema
ForumIRC'nin ikincil temasıdır. Klasik vBulletin 3 görünümünü seven, farklı arayüzlere alışamayan kullanıcılar için hazırlanmıştır. @Painfully eli değdiği için genel olarak beğenilmektedir, kendisi tarafından geliştirilmekte ve modern tema için getirdiğimiz özellikler vb. olması durumunda tarafımca default temaya da entegre edilecektir. Herhangi bir sayfadan default temaya geçmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

DİP NOT: Modern temadaki bildirim sorunu an itibarıyla çözülmüştür. Bildirimlerinizi görüntüleyemediğiniz için modern temayı kullanmayı bıraktıysanız şu andan geçerli olmak üzere yeniden kullanmaya ve keşfetmeye başlayabilirsiniz.
 

eLfida

~Ponçik Hanım~
Yönetici
Yanıt: ForumIRC Tema Seçenekleri

Ben şahsen ilk üye olduğum andan beri modern temayı kullanıyorum. Daha çok beğeniyorum. Gözüme daha hoş geliyor. Yeniliği, farklılığı severim. Monotonluk bana göre değil ;d
 
Üst