Charismax

Kerem

New Member
Bügun üye günlüğü oluşturma günü gibi geldi, bir konuda ben açayım istedim. @Charismax ile bu yılın ocak ayında tesadüfen tanıştık, baktım üye olduğumun bir forumun sahibi doğum günümü kutlamış ve bende teşekkür edeyim derken tanışmış olduk.

Benim bir çok forumda üyeliğim var ama yönetimiyle samimi olduğum bir iki forum vardır. Bunlardan biride Fatih. Fatih benim için bir enerji kaynağı oldu aslında, onun fikirleri ve düşünceleri benim projeme de katkı sağladı. Tanıyanlar bilir, birşeyi kafaya taktığında bitirmeden uyumuyor :D Bazen bu adam niye böyle diye düşünüyorum. :D İçecek biri olsa forumun başına geçtiğinde kafası güzel diyeceğim ama oda değil, biliyorum.

Özetle gerçekten konuşmaktan zevk aldığım, enerjisiyle ve forumlar hakkındaki fikirleriyle benim ufkumu açan sevdiğim bir arkadaşım oldu. Umuyorum ki bu şekilde devam eder.

Charismax

Back'in Zeka
Yanıt: Charismax

hakkımda cidden böylemi düşünüyorsun ya :D ben şuan kendi ismimi gördüm burada vallahi bi eyvalh çektim.. hadi hayırlısı... :kop: allah razı olsun abi..

eLfida

~Ponçik Hanım~
Yönetici

İsminin fatih olduğunu az önce öğrendim.
Fatih beyin yorumlarını zaman zaman anlayamasam da, anlatmak istediklerini anlıyorum. Aslında öyle detaycı bir kişi ki, sizin bakmadığınız yerden bakar ve oraya odaklanır. Yani benim gözlemlediğim kadarıyla öyle ^^
İyi ki burda :tşkr:

Charismax

Back'in Zeka

İsminin fatih olduğunu az önce öğrendim.
Fatih beyin yorumlarını zaman zaman anlayamasam da, anlatmak istediklerini anlıyorum. Aslında öyle detaycı bir kişi ki, sizin bakmadığınız yerden bakar ve oraya odaklanır. Yani benim gözlemlediğim kadarıyla öyle ^^
İyi ki burda :tşkr:

sana bişi diyimmi... tanımıyorum seni ama evliliğinde tarihini bildir... sana çeyrek altın almazsam adam değilim :D bu yorumu yorum diye yaptın diye değil.. şundan dolayı..

Aslında öyle detaycı bir kişi ki, sizin bakmadığınız yerden bakar ve oraya odaklanır.

eLfida

~Ponçik Hanım~
Yönetici

sana bişi diyimmi... tanımıyorum seni ama evliliğinde tarihini bildir... sana çeyrek altın almazsam adam değilim :D bu yorumu yorum diye yaptın diye değil.. şundan dolayı..

Aslında öyle detaycı bir kişi ki, sizin bakmadığınız yerden bakar ve oraya odaklanır.

Ağustos ayında olacak düğünüm. Buraya da duyuru olarak konu açarım zaten :D

Teşekkür ederim. Gönlünüz var olsun, çeyrek altına falan hiç gerek yok ^^ (olursa da hayır demem hani :p)

Charismax

Back'in Zeka

söz çıktı ağızdan bir kere... ben bir şekilde irtabat sağlar senin haberin olmaz ulaştırırım :D tamam uzatmıycam sözüm sözdür.. allah mutlu mesut etsin ağız tadınızı bozmasın. :p

Cheerful

New Member

hepsi manyak bunların'daki manyak bu işte skfhkjlgdjsd
saygı değer beyefendi, yerine göre goygoyu da keyifli.
duygusal bu çocuk beeee

Charismax

Back'in Zeka

kamu spotu: birebirde başka topluda başka , muhabbetin yakınlığına göre başka diyor ..

zopa kardeşliği yaşasın yemek yemek.